Na koloniach w gminie Kosakowo

img_3662      W dniu 10.07.2015 r. w Szkole Podstawowej w Pogórzu, z inicjatywy sołtysa wsi Pogórze Antoniego Strzelca, odbyło się przyjacielskie spotkanie z wypoczywającymi w gminie Kosakowo kolonistami z zaprzyjaźnionych gmin Dukszty w Litwie i Krościenka nad Dunajcem. Wierzymy, że młodzież nie żałuje czasu spędzonego z mieszkańcami naszej Gminy, którzy uraczyli ich wprawdzie troszkę przydługą lekcją historii naszych terenów, ale zrekompensowali świetnym występem zespołu Kosakowianie i przeprowadzonym w formie kabaretowej konkursem wiedzy o gminie Kosakowo. Młodzież odwzajemniła się swoimi solowymi i zespołowymi występami oraz spontanicznym udziałem w proponowanych przez organizatorów zabawach. Żywimy nadzieję, że spotkanie kolonistów i mieszkańców gminy Kosakowo zapadnie wszystkim na długo w pamięci i z przyjemnością będą wracać wspomnieniami do tych chwil, które uwieczniliśmy na poniższych zdjęciach:

  Sołtys Antoni Strzelec dziękuje młodzieży, kierownictwu i opiekunom kolonistów, dyrekcji Szkoły Podstawowej w Pogórzu i wszystkim mieszkańcom naszej Gminy, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia tego spotkania.

(Ze strony internetowej: (['_trackEvent','outbound-article','http://www.rgkosakowo.pl']);" target="_blank">www.rgkosakowo.pl)

Wpis sklasyfikowano w Aktualności i opisano . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


4 + 3 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>