Niedziela 6.09.2015 r. Dożynki Gminy Kosakowo

SONY DSC    Sołtys Antoni Strzelec wraz z Radą Sołecką zapraszają mieszkańców Pogórza w niedzielę 6.09.2015 r. od 13:45 na tradycyjne Dożynki. Uroczystości tegorocznego święta plonów odbędą się na placu przy ulicy Żeromskiego w Kosakowie. Rozpoczną się korowodem dożynkowym, o godz. 14:00 odbędzie się uroczysta Msza Święta, a następnie gry, zabawy, konkursy dla dzieci, sołectw i sołtysów oraz występy artystyczne. Gwiazdy tegorocznych Dożynek, to zespoły Voyager oraz Impuls.

   Zwracamy się do wszystkich mieszkańców Pogórza, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach – a zwłaszcza do nielicznych już rolników – o zgłaszanie się do sołtysa Antoniego Strzelca (tel. 664-184-236 mail: strzelec@kosakowo.pl).

   Liczymy na to, że mieszkańcy włączą się w przygotowania do dożynkowego korowodu i poczęstunku w postaci wypieków i innych potraw mogących wzbogacić naszą sołecką wystawę plonów. Zachęcamy również wszystkich mieszkańców do uczestniczenia w Święcie Plonów, włączenia się do korowodu i wspólnego spędzenia czasu.

plakat zolnierska druk

Wpis sklasyfikowano w Ogłoszenia i opisano . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


9 + 8 =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>