Przeznaczenie terenów po cmentarzu

parki-n W związku z artykułem “Przyszłość komunikacji i rekreacji w Pogórzu “, otrzymałem od mieszkańca Pogórza następujące pytania dotyczące terenu po byłym cmentarzu:

“Jestem mieszkańcem Pogórza, moje pytanie brzmi: Co ma powstać na terenie dawnego cmentarza w Pogórzu? Według mapy i opisu , który Państwo zamieściliście na stronie Pogórza ma to być park rekreacyjny. Co można przez to rozumieć? To nie będzie chyba plac zabaw?”

Pytanie przekazałem do urzędu gminy Kosakowo, który jest kompetentny do udzielenia najbardziej aktualnej odpowiedzi na ten temat. Z Referatu Planowania i Zagospodarowania Przestrzennego Urzędu Gminy Kosakowo otrzymałem następującą odpowiedź:

“W związku z Pańskim pytaniem skierowanym za pośrednictwem p. Radnego Antoniego Strzelca informujemy, że funkcja terenu po byłym cmentarzu w Pogórzu (dz.49)  została zmieniona na wniosek właściciela, na tereny zabudowy jednorodzinnej.
W związku z powyższym na przedmiotowej działce nie powstanie plac zabaw dla dzieci ani też inna forma rekreacji. “

Antoni Strzelec

Wpis sklasyfikowano w Informacja i opisano , . Bookmark the permalink.

Jeden komentarz do Przeznaczenie terenów po cmentarzu

  1. Esz.Te pisze:

    Ciekawe kto jest właścicielem tej działki ..?
    Kolejne atrakcyjne tereny rozmieniane są na pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 1 = 9

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>