Światłowód w Pogórzu

Gmina Kosakowo Jak zapewnił nas przedstawiciel firmy (['_trackEvent','outbound-article','http://www.kosakowo.net']);" target="_blank">Pro-Internet układającej światłowód w gminie Kosakowo, wszyscy mieszkańcy Pogórza będą mogli skorzystać z podłączenia do końca 2015 r. Główna magistrala w Pogórzu jest już zrobiona i doprowadzona do nowych osiedli Eko-Lan, Euro-Styl i Shiraz.

Problem z doprowadzeniem światłowodów będą mieli właściciele posesji położonych przy ulicach prywatnych. Jednak liczymy na to, że urzędnicy gminni zadbają o szybkie uregulowanie stanu prawnego tych ulic i  istniejąca przeszkoda zostanie usunięta.

 Więcej informacji na temat światłowodu w gminie Kosakowo można znaleźć na stronie internetowej firmy (['_trackEvent','outbound-article','http://www.kosakowo.net']);" target="_blank">Pro-Internet.

 

Wpis sklasyfikowano w Aktualności i opisano , . Bookmark the permalink.

Jeden komentarz do Światłowód w Pogórzu

 1. Maciek pisze:

  Witam

  Niestety nie wszyscy mieszkańcy Pogórza będą mogli skorzystać z połączenia światłowodowego.
  Rozmawiałem z przedstawicielem Pro-internet i nie będą podłączone takie ulice jak Prusa, Kasprowicza, Różewicza, Herberta czyli ulice po prawej stronie jadąc do Kasakowa. Może dlatego, że mała ilość mieszkańców i nie opłaca się.

  pozdrawiam
  Maciek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 1 = 5

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>